rozsah služeb
 1. poradenství s výběrem typu barvy dle podkladu a použití

 2. konzultace a výběr barevných odstínů dle vzorníku

 3. kompletní malířské a natěračské práce interiérů vč. radiátorů, zárubní, dveří apod.

 4. schopnost zprostředkovat drobné řemeslné práce v rámci malířských služeb (zednické, elekroinstalatérské, podlahářské apod.)

 5. schopnost komunikace s pojišťovnou v případě pojistné události (škody způsobené vyplavením)

 6. úklidové práce (jsou součástí zakázky a nejsou účtovány)

cenotvorba malířských prací

Na konečnou cenu za malířské služby (práce) má vliv především: rozsah zakázky, volba materiálu (barvy), materiál (barvy), náročnost a množství požadavků od zákazníka, náročnost požadavků zákazníka, připravenost a druh podkladu, výškové práce a pronájem lešení, vzdálenost zakázky, příprava prostoru a výše slevy pro stálé zákazníky

průběh zakázky
 1. poptávka, setkání, nabídka, domluvení realizace

 2. zakrytí prostoru atd.

 3. příprava podkladu

 4. malířské práce

 5. úklid

 6. předání díla a vyúčtování

 7. garance

proč si nás vybrat, proč nás kontaktovat
 1. malířským pracem se věnujeme od roku 1987

 2. snažíme se vyjít termínově vstříc

 3. poradíme s výběrem barev, materiálu

 4. dodržujeme technologické postupy

Malby bytů – po písemném nebo telefonickém kontaktu se Vás snažíme co nejdříve navštívit, abychom našli nejvhodnější řešení, jak z hlediska rychlosti a kvality, tak samozřejmě ceny. Vymalovat jednu místnost, celý byt nebo rodinný dům? Žádný problém.

Malby a nátěry v rodinných či bytových domech – ať už se jedná o bytové či nebytové prostory, vždy je důležitý první dojem při vstupu do objektu. Společenství vlastníků jednotek nemusí mít konkrétní představu o finální podobě celého díla. Proto se zaměříme na detaily tak, aby výsledek byl komplexní a ucelený.

Malby a nátěry základních a mateřských škol – opravdu nám záleží na tom, aby prostředí, v němž se děti vzdělávají nebo tráví volný čas, pro ně bylo pestré a hygienicky čisté. I zde máme dlouholeté zkušenosti.

Komerční prostory – všichni dobře víme, jak důležité je pracovní prostředí z hlediska čistoty, hygieny i celkové pohody v zaměstnání. Kancelářské, výrobní a skladovací objekty, ubytovací a stravovací prostory včetně informačních polepů, zajištění lešení a plošin. Postaráme se o příjemné podmínky pro Vaši práci.

Hygienicky náročné prostory (nemocnice, ordinace atd.) – zdravotnická a sociální zařízení si žádají specifické hygienické požadavky. Proto i zde používáme protiplísňové omyvatelné barvy a speciální nátěry sanačních omítek.